Whatsapp icon

Mitsubishi SRK-ZR Wandmodel


Beschrijving MITSUBISHI SRK-ZR wandmodel

Het Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZR wandmodel airconditioningssysteem is een state-of-the-art oplossing ontworpen voor het koelen of verwarmen van grote ruimtes. Dit model onderscheidt zich door zijn brede behuizing en krachtige luchtstroom, waardoor het een efficiënte en vrijwel geluidloze werking biedt. Uitgerust met een draadloze infrarood afstandsbediening en Wi-Fi-functionaliteit, kan jij eenvoudig de temperatuur, de werkingsmodus en de ventilatorsnelheid aanpassen.

Met toegevoegde functies zoals een eco-modus voor energiebesparing, een programmeerbare weektimer en een stille modus voor minimale geluidsoverlast tijdens de nacht, biedt dit systeem een hoge mate van comfort en gebruiksgemak. De geavanceerde technologieën zoals een 3D auto-swing voor een optimale luchtverdeling, een Allergen clear filter voor een gezondere lucht en een sunfilter zorgen voor een verfrissend effect. Daarnaast is het systeem uitgerust met een zelfreinigende functie, een 24-uur ionisator en een fluisterstille werking, wat het tot een ideale keuze maakt voor zowel residentiële als commerciële ruimtes die op zoek zijn naar topkwaliteit klimaatbeheersing.

Eigenschappen

  1. 1

    Energielabel A++/ A+

  2. 2

    Hoog seizoensrendement

  3. 3

    Krachtige luchtstroom dankzij de Jet Air technologie

  4. 4

    Lagere geluidsniveau’s

  5. 5

    Vooraf ingestelde bedieningsinstelling

  6. 6

    Stille 3D Auto luchtstroom voor geharmoniseerde temperatuur

  7. 7

    Aanpasbaar LED-display

  8. 8

    Verkrijgbaar in de kleur wit

  9. 9

    Mogelijkheid tot bediening via smartphone met een optionele WiFi-verbinding

Moeiteloos behoud van temperatuur

Ontworpen voor grotere ruimtes

Specifiek ontwikkeld met een focus op grotere ruimtes, waar het dankzij zijn krachtige luchtstroom en ruime behuizing, gelijkmatige koeling en verwarming biedt zonder in te leveren op stilte of efficiëntie. Perfect voor open woonruimtes, kantoren of jouw winkel.

Uitgerust met een allergenenfilter en een sunfilter, zorgt deze airco voor een gezonder binnenklimaat. Met de draadloze infrarood afstandsbediening en WiFi-module pas je op elk moment instellingen aan. De SRK-ZR is een slimme keuze voor wie op zoek is naar topniveau prestaties en duurzaamheid in grotere ruimten.

contact-van-den-brink-koeltechniek

MITSUBISHI SRK-ZR Airconditioning

Mitsubishi Heavy Industries staat al ruim 80 jaar aan de top in het ontwikkelen van hoogwaardige klimaatsystemen. Met hun airconditioners en warmtepompen bieden ze een perfecte balans tussen comfort, duurzaamheid en energie-efficiëntie. Deze systemen zijn ontworpen om het hele jaar door een optimaal binnenklimaat te garanderen, met functies voor koelen, verwarmen, luchtfiltering en vochtregulatie. Als erkend installateur van Mitsubishi Heavy Industries systemen, biedt Van den Brink Koeltechniek maatwerkoplossingen voor zowel particulieren als zakelijke klanten. Kiezen voor Van den Brink Koeltechniek betekent kiezen voor vakmanschap in het leveren van een comfortabel binnenklimaat, ondersteund door wereldklasse technologie van Mitsubishi Heavy Industries.

Technische specificaties

Voor ruimtes tot 50m3

Model binnendeel (SRK)63ZR-W
Model buitendeel (SRC)63ZR-W

Gegevens bij koelen
Koel capaciteit (kW)6,3 (1,2~7,4)
Temperatuurbereik koelen-15° C/+46° C
E.E.R./C.O.P.8,1/4,7
EnergielabelA++
Jaarlijks energieverbruik (kW/uur)273

Gegevens bij verwarmen
Verwarmingscapaciteit (kW)7,1 (0,8~9,3)
Verwarmingscapaciteit -10° (kW)5,4
Temperatuurbereik verwarmen-20°C/+24°C
S.E.E.R./S.C.O.P.3,87/4,33
EnergielabelA++
Jaarlijks energieverbruik (kW/uur)1608

Algemene gegevens
Aansluitspanning (V/ph/Hz)220-240/1/50
Opgenomen vermogen (kW)1,63/1,64
Nominale stroomsterkte (A)7,2/7,2
Afzekerwaarde (A)16T
Maximale leidinglengte (m)30
Maximaal hoogteverschil (m)20
Subsidiabel volgens EIA 2019Ja (enkel zakelijk)

Gegevens binnendeel
Luchthoeveelheid u-la/la/mi/ho (m³/uur)624/942/1086/1230
Geluidsdruk u-la/la/mi/ho (dB)25/35/19/44
Afmetingen (HxBxD) (mm)339x1197x262

Gegevens buitendeel
Luchthoeveelheid (m³/uur)2490
Geluidsdruk (silent mode) (dB)54 (45)
Afmetingen (HxBxD) (mm)640×800(+71)x290

Voor ruimtes tot 70m3

Model binnendeel (SRK)71ZR-W
Model buitendeel (SRC)71ZR-W

Gegevens bij koelen
Koel capaciteit (kW)7,1 (2,3~7,8)
Temperatuurbereik koelen-15° C/+46° C
E.E.R./C.O.P.7,4/4,5
EnergielabelA++
Jaarlijks energieverbruik (kW/uur)337

Gegevens bij verwarmen
Verwarmingscapaciteit (kW)8,0 (2,0~10,8)
Verwarmingscapaciteit -10° (kW)6,6
Temperatuurbereik verwarmen-20°C/+24°C
S.E.E.R./S.C.O.P.3,68/4,10
EnergielabelA+
Jaarlijks energieverbruik (kW/uur)2055

Algemene gegevens
Aansluitspanning (V/ph/Hz)220-240/1/50
Opgenomen vermogen (kW)1,93/1,95
Nominale stroomsterkte (A)8,6/8,7
Afzekerwaarde (A)20T
Maximale leidinglengte (m)30
Maximaal hoogteverschil (m)20
Subsidiabel volgens EIA 2019Ja (enkel zakelijk)

Gegevens binnendeel
Luchthoeveelheid u-la/la/mi/ho (m³/uur)624/972/1116/1230
Geluidsdruk u-la/la/mi/ho (dB)25/37/41/44
Afmetingen (HxBxD) (mm)339x1197x262

Gegevens buitendeel
Luchthoeveelheid (m³/uur)3300
Geluidsdruk (silent mode) (dB)44 (35)
Afmetingen (HxBxD) (mm)750×880(+88)x340

Voor ruimtes tot 100m3

Model binnendeel (SRK)80ZR-W
Model buitendeel (SRC)80ZR-W

Gegevens bij koelen
Koel capaciteit (kW)8,0 (2,3~9,7)
Temperatuurbereik koelen-15° C/+46° C
E.E.R./C.O.P.7,0/4,4
EnergielabelA++
Jaarlijks energieverbruik (kW/uur)401

Gegevens bij verwarmen
Verwarmingscapaciteit (kW)9,0 (2,1~11,2)
Verwarmingscapaciteit -10° (kW)7,1
Temperatuurbereik verwarmen-20°C/+24°C
S.E.E.R./S.C.O.P.3,83/3,96
EnergielabelA+
Jaarlijks energieverbruik (kW/uur)2259

Algemene gegevens
Aansluitspanning (V/ph/Hz)220-240/1/50
Opgenomen vermogen (kW)2,09/2,27
Nominale stroomsterkte (A)9,3/10,1
Afzekerwaarde (A)20T
Maximale leidinglengte (m)30
Maximaal hoogteverschil (m)20
Subsidiabel volgens EIA 2019Ja (enkel zakelijk)

Gegevens binnendeel
Luchthoeveelheid u-la/la/mi/ho (m³/uur)624/1050/1212/1410
Geluidsdruk u-la/la/mi/ho (dB)26/39/44/47
Afmetingen (HxBxD) (mm)339x1197x262

Gegevens buitendeel
Luchthoeveelheid (m³/uur)3780
Geluidsdruk (silent mode) (dB)56 (47)
Afmetingen (HxBxD) (mm)750×880(+88)x340

Wat zeggen onze klanten?

Google reviews
Van den Brink Koeltechniek B.V. plaats foto
4.8
Gebaseerd op 599 beoordelingen
powered by Google
Pieter Dijkstra profielfotoPieter Dijkstra
10:36 18 Sep 25
Donderdag 17 september zijn er bij ons twee airco units geplaatst door Mohammed, Mahmud, Robert en elektricien Albert. Een goed professioneel team die goed werk hebben geleverd. Er wordt netjes en schoon gewerkt, alsmede een goede communicatie. Wij zijn er blij mee. Dit zijn toppers.
De afgelopen 3 dagen zijn er 5 airco’s met 2 buitenunits geleverd en gemonteerd. Prettige samenwerking, goed overleg en mooi maar nog belangrijker een goed resultaat.
Bedankt Djeren en Martijn.
Bep Voortman profielfotoBep Voortman
08:21 09 Sep 25
De teams Tim – Sylvain en Martijn – Dylan hebben voortreffelijk werk afgeleverd, wij zijn zeer tevreden over het resultaat, fam. Voortman.
Peter Smid profielfotoPeter Smid
12:35 28 Aug 25
De airco hangt nu drie maand en werkt prima. Contact met van de brink is super en denken goed mee hoe en wat en snel. En voornamelijk ook wat de mooiste plaatsing is en afwerking. Men moest best een stukje door het huis en door een kast ook. Super afgewerkt en netjes achtergelaten. Heel blij mee.

Wouter en Andri bedankt! Super vriendelijk en denken goed mee ( in ons geval andere kleur goot buiten en afwatering in regenpijp ipv op dak) en overleggen goed en werken alles netjes af. En laten alles schoon achter.

Dik tevreden! Aanrader dit bedrijf. En deze monteurs.

Mvg Peter Smid
Spain Spain profielfotoSpain Spain
11:58 22 Aug 25
Naar een planning foutje kwamen ze de volgende dag de airco monteren ze hebben het netjes aangelegd en de verpakkingen meegenomen.
We hebben ook nog een korting van de verkoper gehad omdat hij dit vervelend vond.
Ik zou zeker dit bedrijf aanraden.
Mvg
Jerry Fürrer
Niels Bannink profielfotoNiels Bannink
06:22 07 Aug 25
Gisteren zijn voor ons monteurs Rinze en Sergi aan het werk geweest. Bij aankomst zijn de werkzaamheden duidelijk besproken. Verder de dag hebben we in overleg nog wat aanpassingen gedaan om tot een zo strak mogelijk eindresultaat te komen. Op de foto is ons huis links, waarbij er 2 binnen units zijn geplaatst. Begane grond en 1e verdieping.

Monteurs zijn duidelijk ervaren en zeer prettig om mee te werken.
Andre van Grinsven profielfotoAndre van Grinsven
14:05 11 Mar 25
Alles top en goed verlopen
Harry Fagel profielfotoHarry Fagel
21:29 09 Mar 25
Sonja Reuvekamp profielfotoSonja Reuvekamp
15:18 08 Mar 25
Vrijblijvend offerte aangevraagd op internet,verkoper maakte al snel een afspraak,offerte was dezelfde dag binnen,en binnen een week was de airco geplaatst,de monteurs zijn erg kundig,en geven goede adviezen,wat wel en niet verstandig,ĥoe de leidingen enz. moeten lopen,erg vriendelijke man en netjes,later kwamen er 2 collega’s bij om te helpen laten binnen buiten alles netjes en schoon achter.Wij zijn dik tevreden een aanrader
Gijs Hoogstraten profielfotoGijs Hoogstraten
17:29 07 Mar 25
Zeer prettig bedrijf, en erg vriendelijk en kundig personeel, zou ze zo weer inhuren, dank voor de zeer prettige samenwerking TOPPERS👍👍👍
Josje Koenen profielfotoJosje Koenen
08:25 06 Mar 25
Heldere info vooraf.
Plaatsing airco in overleg naar volle tevredenheid. Had dit eerder moeten doen.
Besparing nu al duidelijk.
Josje van der Bol profielfotoJosje van der Bol
08:18 06 Mar 25
Binnen 7 dagen van afspraak naar plaatsing airco. Hulde.
Technici Amor en Mykola leverden gedegen werk. In goed overleg keurig geplaatst.
Ben zeer content. Dat mag worden gezegd.
Aanbeveling!
Jos Klappe profielfotoJos Klappe
14:08 03 Mar 25
Super service , heel blij mee .
Gradus Kemperman profielfotoGradus Kemperman
16:45 01 Mar 25
Vlotte afhandeling en goede communicatie!! Veel ervaring en denken graag mee. Plaatsing airco is super netjes en professioneel gedaan! Goede en vriendelijke monteurs! Na plaatsing is alles keuring achtergelaten. En……alles werkt perfect!! Wat ons betreft een aanrader om door Van den Brink Koeltechniek een airco te laten plaatsen.
Eddy van Dijk profielfotoEddy van Dijk
16:02 28 Feb 25
Aan te raden bedrijf. Zeer snel, binnen paar uur nadat de vriendelijke en goede raad gevende vertegenwoordiger was geweest had ik al de offerte. Afspraak voor plaatsing ook heel snel. Het plaatsen van de airco’s ging prima en zeer netjes. De monteurs waren harde werkers, vriendelijk, erg netjes en ervaren. Prima bedrijf.

Vergelijkbare producten

Gratis adviesgesprek aan huis

Benieuwd naar de mogelijkheden van klimaatbeheersing in jouw woning? Onze specialisten helpen je graag verder met een advies op maat.